Apie mus

Namus “Vila Rožė B&B” ( prieš tai vadinosi Ghost B&B) įkūriau 2016 spalio mėn. 2023 persikėlėme į naują gražesnę vietą Rožių gatvėje Raseiniuose. Ir dar dabar dar kuriame ir tobuliname toliau. Greitai bus įrengti dar du liukso kambariai su vaizdu į tvenkinuką.
Bus ir sauna ir kubilas, tiems kas norės pasilepinti.
Visada turėjau svajonę sukurti savo mažą pasaulį, jaukius namučius, kuriuose galėčiau priimti svečius iš viso pasaulio ir kad mano svečiai jaustųsi kaip namie.
Gyvenau daug metų Londone, ten baigiau mokslus, ten dirbau ilgai restoranų ir viešbučių versle, esu atidariusi daug naujų vietų, todėl visada mintyse buvo mintis; grįšiu namo ir sukursiu savo namus kitiems, kad turistai ir visi Raseinių svečiai galėtų apsilankyti pas mus.
Mano didelė aistra- kelionės, labai įkvėpė kitų aplankytų šalių vietos ir žmonės pas kuriuos lankiausi. Svajones reikia įgyvendinti, o mano svajonė buvo atsidaryti savo kavinukę (dar bus ateityje) ir savo poilsio namus ir pakviesti svečius ir palydėti juos su šypsena pailsėjusius ir su gera nuotaika.
Turiu kambarių nuo ekonominio varianto iki liukso tipo kambarių, tinkančių šeimoms su vaikais ir poroms ir vienišiems keliautojams.
Taip pat nuomojame kambarius darbuotojams, bendrabučio tipo kambarius su virtuve ir atskira erdve jiems, kurie nori sutaupyti.
Rožėje yra privati saugoma automobilių stovėjimo aikštelė, sodas, kuriame šiltu paros laiku galima išgerti kavos ir pailsėti.

Užsukite pas mus, mes labai lauksime atvykstant ir vėl sugrįžtant.

Ačiū Jums! Su Meile Aušra ❤️